Tasarım & Kalıp Üretimi

Tasarım & Kalıp Üretimi

Teknoloji odaklı çalışmaları ile yurt içi ve yurt dışındaki piyasayı takip eden ekibimiz ürününüz için "özel dizaynlar" yapmaktadır.

En teknolojik ekipman ve yazılıma sahip tecrübeli dizayn ekibimiz, sizi dizayn sürecinde yönlendirecektir. Amacımız endüstrinin en ileri teknolojisini yaratıcılığımızı da katarak dikkat çekici ve doğru ürünler üretmektir.

Ürünün dizayn sürecinde 3D (3 boyutlu) dijital çizimleri sizlerle paylaştığımızda fikirlerinizi önerebileceksiniz. Ekibimiz ayrıca ürünün ambalajlanması sırasında kullanılacak etiket ya da kartonun kalınlığı ve baskı teknikleri konusunda reklam ajansınızı bilgilendirebilir. Bu destek, üretim sürecini kısaltacak, sonucun eksiksiz olmasını sağlayacaktır.

Üretim yapıldıktan sonra bünyenizde ambalajlama için gerekli ekipmanlar varsa size, ürünlerinizi koli içinde teslim edebiliriz veya BigPlast olarak ürününüzü ambalajlayarak da verebiliriz. Dizayna verilen onay ile şirketimiz bünyesinde bulunan kalıp departmanımız ürünün ortaya çıkması için gerekli süreci başlatacaktır. Seri üretim öncesi yapılan deneme kalıbı ile size, ilk protetip sunulacaktır. Bu süreç, ürünün fonksiyonlarında mükemmel sonuca ulaşılmasını sağlayacaktır.

Teknik ve estetik ihtiyaçlara göre paketleme çözümleri sunmaktayız. Fizibilite çalışması sonunda, bir protetip yapılıp seri üretime geçilebilir.